wtorek, 6 lutego 2018

Urodziny

W zeszłym tygodniu obchodziłam swoje urodziny. Z tej okazji spotkały mnie z Waszej strony same super niespodzianki. Blogowe koleżanki z Klubu Twórczych Mam przygotowały dla mnie wspaniałe prezenty za które chciałam serdecznie podzikękować Eli, Justynie, Darii i Asi. Wszystkim pozostałym dziękuję za życzenia, które mi złożyliście- mam nadzieję, że się spełnią. 

Od Darii przecudny wianek w zieleniach. Najpewniej powieszę go w przedszkolnej sali. Do tego materiały. W ramach akcji Podaj dalej od Justyny dostałam cudny chustecznik, a na urodziny jeszcze cudowniejszą tacę. 
Ela zapamiętała, że ciągle "choruję na brak papierów". Te niemieckie na pewno się przydadzą.Do tego dorzuciła precyzyjnie wykonany czekoladownik-oj dziewczyny nie dbacie o moją figurę.  Dziękuję. 
Od Asi śliczne podułeczko z cukiereczkami (a miałam się odchudzać, no ale moje michałki dostałam i niestety nie dałam rady się im oprzeć). Daria przy okazji dorzuciła Wędrującą książkę, którą już czytam. 


 i herbatki, cukiereczki i bransoletkę. 


Mam nadzieję dziewczyny, że nic nie pokręciłam, a jeśli tak to dajcie znać. 

Chciałam Was również zaprosić na Podaj dalej u mnie. Dla pierwszych dwóch osób, które zadeklarują chęć udziału w zabawie i wpiszą się pod tym postem przygotowuję prezent niespodziankę. Prezent chcę wysłać do końca tego roku. 

Dodatkowo z moich okazji urodzin dla osoby, która napisze kawał, który najbardziej mnie rozśmieszy dostanie prezent ode mnie. Candy urodzinowe bezbanerkowe  trwa do końca lutego. Wysyłka na terenie Polski. 

Pozdrawiam serdecznie.
5 komentarzy:

 1. Spóźnione wszystkiego najlepszego, świetne prezenty dostałaś, dla michałków też zrezygnowałabym chwilowo z diety :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz wszystkiego naj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę spóźnione, ale również życzę samych twórczych działań,czasu na realizację celów i spełnia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Piękne prezenty na urodziny dostałaś :)

  OdpowiedzUsuń