wtorek, 6 października 2015

Zrobione z mamą-SAD

W czasie choroby dzieci się nudzą. Maja została dziś w domu, bo wczoraj całe popołudnie przespała z gorączką. Na dodatek boli ją gardło także już się boję, co to znowu będzie. Żeby urozmaicić jej pobyt ze mną w domu, bo pogoda piękna, a z gorączką raczej nie będziemy wychodzić zaplanowałam dla niej zrobienie pracy SAD. Zachęcam Was do wzięcia udziału w wyzwania KTM.
Na białym brystolu odcisnęłyśmy rączki, które stanowią korony drzew. Maja narysowała pędzelkiem pnie. Następnie wymyśliła jakie owoce rosną w naszym sadzie. Są drzewa z soczyście czerwonymi jabłkami, dwie grusze, brzoskwinia i śliwka. Dodatkowo narysowała krzaczek z jagodami. Owoce zrobiła metodą moczenia paluszka z farbie i odciskania go na drzewku. Efekty na każdym drzewku wyglądają inaczej.


Macie jeszcze kilka dni, żeby wziąć z Waszymi pociechami udział w wyzwaniu Klubu Twórczych Mam, do którego mam przyjemność od niedawna należeć. To dla mnie zaszczyt, że mogę Was inspirować.
A jak Wy spedzacie czas z Waszymi pociechami w czasie choroby? wymyslacie jakieś specjalne zajęcia i zabawy??? Może podrzućcie jakieś fajne pomysły. Pozdrawiam jesiennie. Monika

4 komentarze:

 1. Nam także miło, że w gronie Twórczych Mam JESTEŚ :)
  Pomysł bardzo ciekawy :) dołączę do inspiracji :)
  U nas na "przymusowe siedzenie" w domu zawsze dobre są: MASA SOLNA, pieczenie ciasteczek :) między innymi ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny ten Wasz sad :)) Maja na pewno miała wiele frajdy z zabawy bo wiadomo, że nie ma nic ciekawszego niż moczenie się w farbach :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sad, jakie ladne drzewka :) My tez lubimy raczki odbijac :) Super, ze jestes Tworcza Mama ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na żywo wygląda jeszcze lepiej :)

  OdpowiedzUsuń